Jak sobie radzić z bardzo cienkimi włosami?

Cienkie włosy to Twój problem?

Cienkie włosy to zmora wielu osób – nawet znanych gwiazd. Niektórzy zmagają się z tym od zawsze, ponieważ ich włosy są tak uwarunkowane genetycznie. Dla innych jest to problem, który pojawił się w wyniku zmagań z choroba lub długotrwałym osłabieniem organizmu. Bez względu na przyczynę utraty kosmyków, nie trzeba rezygnować z wymarzonej fryzury i spędzać godzin susząc, układając czy podpinając włosy, aby zwiększyć optycznie ich objętość. 

Rozwiązanie kompleksowe

Aby kompleksowo poradzić sobie z cienkimi włosami, warto obejrzeć kilka inspiracji, jakie proponuje https://hairlux.pl/. Zagęszczenie dzięki dodatkowym paskom doda pewności siebie i błyskawicznie odmieni nasz wygląd. Nawet jeśli nigdy nie braliśmy pod uwagę, tego rozwiązania, warto się przekonać, że nie tylko wygląda naturalnie, ale też daje poczucie swobody. Bez względu na warunki atmosferyczne czy nakrycie głowy – nasze włosy zawsze będą wyglądały tak samo dobrze. Można wybrać modele wykonane  z naturalnych lub syntetcznych włosów, w różnych kolorach i wariantach.

Toppery to rozwiązanie długotrwałe, które błyskawicznie odmieni naszą fryzurę. Zagęszczają włosy, umożliwiają wykonanie upięć o jakich przy cienkich kosmykach można jedynie pomarzyć. A co najważniejsze, efekt trwa tak długo jak chcemy – nie ma obawy że po całym dniu lub spacerze w deszczu fryzura oklapnie i stanie się nieatrakcyjna. Topper nie niszczy naturalnych włosów, a odpowiednio pielęgnowany posłuży przez bardzo długi czas. 

Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 × cztery =