Jakim ubiorem mężczyźni mogą podkreślić atuty swojej sylwetki?

Okazuje się, że każdy mężczyzna może z powodzeniem podkreślić atuty swojej sylwetki dzięki ciuchom. Kluczem do określenia typu swojej sylwetki jest jej proporcjonalność. O czym pamiętać? Na jakie rozwiązania postawić?

Męskie sylwetki

Unikalne rozwiązania dotyczące podkreślenia swojej sylwetki znajdziemy m.in. na stronie https://giacomo.pl/do/blog/post/jak-ubierac-sie-do-sylwetki-typy-meskich-figur-tylko-tutaj-bez-tajemnic. Co ciekawe, typu sylwetek męskich są dzielone ze względu na somatotypy. Wyróżnia się w tym wypadku endomorfikę, mezoformikę i ektomorfikę. Każdy z nich odznacza się innymi zdolnościami do budowania masy mięśniowej i preferencji do przybierania na wadze. Na szczęście wszystkie typy z powodzeniem znajdą na rynku odpowiednie fasony, kroje i materiały, które podkreślą zalety figury. 

Popularne sylwetki męskie

Wśród najpopularniejszych męskich sylwetek można wyróżnić:

– Ołówek – to osoby szczupłe i wysokie. Bardzo dobrze podkreślą one figurę dzięki koszulom, spodniom i marynarkom. 

– Gruszka –  gruszek ramiona są węższe niż biodra, a pewną wadą jest wystający brzuszek. Ubranie powinno odwracać uwagę od tej części ciała. 

– Trójkąt – kanon wskazuje, że to idealna męską sylwetka, jaka bazuje na atletyczności i smukłości. W tym wypadku można dowolnie bawić się modą. 

– Jabłko – taka budowa  ciała mocno kontrastuje ze szczupłymi nogami. Panowie powinni sięgać po marynarki o szerszych ramionach, ubrania w pasy pionowe i ciemną kolorystykę.

Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *