Pomysły na firmowe prezenty dla pracowników

Pomysły na prezenty korporacyjne to najlepszy sposób na pokazanie pracownikom, że są cenieni i jest to świetny sposób na podziękowanie im za ich ciężką pracę. Niezależnie od tego, czy szukasz małego symbolu, czy czegoś bardziej osobistego, te prezenty korporacyjne dla pracowników z pewnością sprawią, że poczują się oni docenieni.

Karty podarunkowe

Karty podarunkowe są idealnym prezentem, jeśli nie jesteś pewien, co dostać kogoś. Są łatwe w zakupie i mogą być wykorzystane w każdym sklepie lub restauracji. Możesz kupić kartę upominkową z określoną kwotą lub taką, w której odbiorca może wybrać kwotę, którą chce. Niektóre firmy oferują program, który pozwala pracownikom oszczędzać co miesiąc pieniądze na poczet kolejnego zakupu kart upominkowych wydawanych przez firmę.

Bilety lub karnety na różne wydarzenia

Innym sposobem na okazanie uznania dla pracowników jest podarowanie im biletów lub karnetów na różne wydarzenia. Jeśli masz konto firmowe, możesz kupić zniżkowe bilety na wydarzenia sportowe, koncerty i inne opcje rozrywki. Możesz również kupić karty podarunkowe w tych miejscach, aby pracownicy mogli wybrać, co chcą zrobić z kartą.

Torby bawełniane z nadrukiem

Torby bawełniane z nadrukiem to kolejna opcja. Możesz uzyskać masowe zamówienie toreb bawełnianych z nadrukiem logo firmy i rozdawać je na następnym spotkaniu lub imprezie. Torby są przydatne do przenoszenia przedmiotów takich jak artykuły spożywcze, książki i inne rzeczy, które musisz zabrać do domu z pracy.

Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *