Deski kompozytowe na taras – czym się charakteryzują?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kompozytowe deski tarasowe są jednym z najszybciej rozwijających się segmentów w branży dekarskiej. Są one również doskonałym wyborem dla właścicieli domów, którzy chcą zbudować nowy pokład lub wymienić stary.

Kompozytowe deski tarasowe wykonane są z plastiku i włókien drzewnych, które są następnie formowane w kształt za pomocą ciepła i ciśnienia. Rezultatem jest produkt, który wygląda jak prawdziwe drewno, ale z wszystkimi zaletami plastiku. Deski kompozytowe występują w wielu różnych kolorach i stylach, aby dopasować się do każdego gustu i budżetu.

Oto co należy wiedzieć o deskach kompozytowych:

Wytrzymałość 

Pokłady kompozytowe mogą być nawet 50 razy mocniejsze niż drewno, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla obszarów o dużym natężeniu ruchu, takich jak place zabaw lub pokłady, na których często bawią się dzieci. Pokłady kompozytowe są również odporne na pleśń, grzyby i owady takie jak termity, więc nie będą wymagały kosztownego leczenia w czasie, jak inne rodzaje produktów drewnianych.

Trwałość 

Kompozytowe pokłady nie wypaczają się i nie gniją jak tradycyjne drewniane pokłady mogą z czasem, ponieważ nie wchłaniają wilgoci jak drewno, gdy są narażone na działanie czynników zewnętrznych (deszcz, śnieg, itp.). Oznacza to, że Twój nowy pokład kompozytowy będzie wyglądał dobrze rok po roku!

Niskie koszty utrzymania 

Produkty kompozytowe wymagają bardzo niewielkiej konserwacji w porównaniu z innymi produktami.

Jeśli szukasz odpowiedniego produktu, to sprawdź stronę: https://dobretarasy.pl/deski-kompozytowe-na-taras-w-warszawie/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Google Ads – czym jest i jakie jest jego zastosowanie?
Google Ads – czym jest i jakie jest jego zastosowanie?
Coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na reklamę w internecie. Możliwości w tym zakresie jest bardzo dużo, a najbardziej optymalne rozwiązania […]
Co to są lampy szczelinowe ?
Co to są lampy szczelinowe ?
Lampy szczelinowe są jednymi z podstawowych przyrządów używanych w praktyce zawodowej przez lekarza okulistę. Pozwalają ocenić budowę poszczególnych struktur oka […]
Praktyczne pomysły na aranżacje pokojów w mieszkaniu
Praktyczne pomysły na aranżacje pokojów w mieszkaniu
Posiadanie własnego mieszkania to duży przywilej, szczególnie z uwagi na fakt, że ceny takich nieruchomości w ostatnim czasie cały czas […]
Ostatnie wpisy
Polecamy