Deski kompozytowe na taras – czym się charakteryzują?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kompozytowe deski tarasowe są jednym z najszybciej rozwijających się segmentów w branży dekarskiej. Są one również doskonałym wyborem dla właścicieli domów, którzy chcą zbudować nowy pokład lub wymienić stary.

Kompozytowe deski tarasowe wykonane są z plastiku i włókien drzewnych, które są następnie formowane w kształt za pomocą ciepła i ciśnienia. Rezultatem jest produkt, który wygląda jak prawdziwe drewno, ale z wszystkimi zaletami plastiku. Deski kompozytowe występują w wielu różnych kolorach i stylach, aby dopasować się do każdego gustu i budżetu.

Oto co należy wiedzieć o deskach kompozytowych:

Wytrzymałość 

Pokłady kompozytowe mogą być nawet 50 razy mocniejsze niż drewno, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla obszarów o dużym natężeniu ruchu, takich jak place zabaw lub pokłady, na których często bawią się dzieci. Pokłady kompozytowe są również odporne na pleśń, grzyby i owady takie jak termity, więc nie będą wymagały kosztownego leczenia w czasie, jak inne rodzaje produktów drewnianych.

Trwałość 

Kompozytowe pokłady nie wypaczają się i nie gniją jak tradycyjne drewniane pokłady mogą z czasem, ponieważ nie wchłaniają wilgoci jak drewno, gdy są narażone na działanie czynników zewnętrznych (deszcz, śnieg, itp.). Oznacza to, że Twój nowy pokład kompozytowy będzie wyglądał dobrze rok po roku!

Niskie koszty utrzymania 

Produkty kompozytowe wymagają bardzo niewielkiej konserwacji w porównaniu z innymi produktami.

Jeśli szukasz odpowiedniego produktu, to sprawdź stronę: https://dobretarasy.pl/deski-kompozytowe-na-taras-w-warszawie/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Kiedy powinniśmy udać się na psychoterapię?
Kiedy powinniśmy udać się na psychoterapię?
Wiele osób jest zainteresowanych psychoterapią, ale mogą nie wiedzieć, kiedy powinni się na nią udać. Oto niektóre z oznak, że […]
Jak długo wytrzyma wiata garażowa?
Jak długo wytrzyma wiata garażowa?
Wiaty garażowe, stają się bardzo popularną alternatywą dla tradycyjnych garaży. Są one tańsze i łatwiejsze w budowie. Można je stawiać […]
Do czego służy tester pH i jakie są jego zastosowania?
Do czego służy tester pH i jakie są jego zastosowania?
Tester pH mierzy kwasowość lub zasadowość roztworu. Może być używany do badania pH basenów, akwariów, jacuzzi i spa, wody pitnej […]
Ostatnie wpisy
Polecamy