Jak ubrać się na elegancką kolację ze znajomymi?

Pewne sytuacje wymagają zachowania konwenansów, chociaż nie zawsze są one tak mocno akceptowane. Wybierając się na kolację ze znajomymi do eleganckiego lokalu, należy postawić na odpowiedni strój. Podziurawione jeansy, sportowe obuwie oraz bluza z kapturem na pewno nie będą mile widziane w takim miejscu. Co w takiej sytuacji powinna na siebie włożyć kobieta?

Wygoda i elegancja

Mile widziana będzie koktajlowa sukienka, której koniec powinien znajdować się na wysokości kolan – za lub ponad nimi. a do tego można założyć gładkie pończochy. Przykładowe oferty tej części garderoby znaleźć można na stronie https://noq.com.pl/kategoria-produktu/kobieta/ponczochy/ponczochy-gladkie/. Tego typu pończochy (przynajmniej dwie pary w uniwersalnych kolorach) warto zawsze mieć w szafie, ponieważ sprawdzają się one nie tylko przy eleganckich, wieczornych wyjściach.

Zamiast sukienki – w końcu nie każda kobieta jest ich fanką – można wybrać damską wersję garnituru. Równie efektowny, a do tego wygodny strój. Dodając do niego wspomniane już wyżej pończochy, np.w kolorze cielistym, uzupełnimy elegancki look. Idealnym dopełnieniem stylizacji będą czarne szpilki, które pasują nie tylko do garnituru, ale także do kreacji koktajlowej. W takich strojach można udać się na elegancką kolację ze znajomymi.

Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *