Eleganckie obuwie, które dobrze jest mieć w szafie

W każdej kategorii ubioru można znaleźć tak zwane „must have”. Są to elementy, które każda osoba musi posiadać. Mogą one posłużyć do zrobienia samodzielnie stylizacji o klasycznym charakterze, ale też są świetną bazą do bardziej eksperymentalnych strojów. Wśród ubrań do takich stabilnych pozycji w szafie można zaliczyć parę spodni dżinsowych, białą koszulę oraz biały t-shirt, a także czarną marynarkę, beżowy płaszcz czy w wypadku kobiet – czarną sukienkę, a dla mężczyzn – garnitur w ciemnej kolorystyce. Są to naprawdę produkty, z których można tworzyć całe ubrania, jak i dzielić je, zestawiają z tym, co teraz jest modne. A co można powiedzieć o butach?

Buty, które musi mieć każdy

Mężczyźni zwykle i tak mają mniej par obuwia niż kobiety. Jednak powinni mieć zawsze takie do chodzenia na co dzień, ale i eleganckie modele.. Lepiej je mieć w szafie niż kupować w razie nagłej potrzeby. Kobiety powinny mieć między innymi botki elastyczne w ciemnym kolorze. Można je ubrać do każdej stylizacji, obojętnie czy jest ona elegancka czy codzienna, a nawet do sukienki na randkę czy na imprezę w klubie ten model butów będzie idealny.

Warto postawić też na kozaki na szpilce lub bardziej stabilnym obcasie. Przykład takich modeli można znaleźć na https://casadi.pl/pol_m_Kozaki-damskie-na-szpilce-375.html. Oczywiście nie może zabraknąć też butów na płaskiej podeszwie – botki, kozaki czy z letnich wariantów baleriny. A do tego na pewno przyda się para butów do chodzenia codziennie, czyli trampki, lordsy albo adidasy. W żadnej damskiej szafie nie może też zabraknąć klasycznych czarnych szpilek.

Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *