Metody uzyskania leasingu bez BIK i KRD

Leasing to atrakcyjna forma pozyskiwania samochodów osobowych, dostawczych czy maszyn niezbędnych do funkcjonowania przedsiębiorstwa. W świetle prawa pojazdy lub urządzenia stanowią jednak własność leasingodawcy, którą leasingobiorca może użytkować w zamian za comiesięczne raty. Okazuje się, że z leasingu można skorzystać również wtedy, gdy posiada się negatywną historię w BIK i KRD.

Leasing nawet dla zadłużonych

Do rejestru dłużników można obecnie trafić nawet za niezapłacony mandat za parkowanie. Często więc bazy BIK czy KRD nie są w pełni wiarygodne, również dla firm oferujących różne usługi finansowe. Okazuje się, że leasing bez BIK i KRD jest w zasięgu możliwości każdego – liczy się bowiem nie tyle samo zadłużenie, ce realne możliwości spłaty zobowiązania. Należy złożyć wniosek i czekać na jego rozpatrzenie, dalsze procedury przebiegają zawsze tak samo. Oferty leasingu są indywidualnie dobierane do każdego klienta, dlatego wysokość rat i ogólną kwotę finansowania można łatwo ustalić na spotkaniu z doradcą. Z pewnością negatywna historia w BIK i KRD będzie brana pod uwagę, jednak nie musi stanowić czynnika dominującego.

Gdzie szukać ofert?

W poszukiwaniu leasingu na korzystnych zasadach warto brać pod uwagę ofertę https://ajbfinance.pl/. Z pewnością należy szukać firmy, która daje możliwość indywidualnego dopasowania oferty leasingu do potrzeb klienta. Jest to bardzo duża szansa dla osób posiadających negatywną historię kredytową, które nie zawsze trafiają na listę dłużników z własnej winy czy dlatego, że mają ogromne zobowiązania. Bardzo często wiąże się to z błahymi sprawami.

Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

7 − sześć =