Modne kolory w wiosennych stylizacjach

Prawdziwa wiosna już w pełni, dlatego większość kobiet dawno porzuciło ubrania w stonowanych odcieniach beżu, brązu czy czerni na rzecz bardziej kolorowych i szalonych stylizacji. W tym sezonie do najmodniejszych wiosennych kolorów można zaliczyć zieleń, żółć, błękity czy delikatny róż. Warto podkreślić, że barwy te mogą się pojawiać nie tylko na poszczególnych elementach garderoby, ale również na dodatkach w postaci torebek, butów czy biżuterii.

Zieleń, żółć czy błękity – bez ubrań i dodatków w tych odcieniach ani rusz

W tym roku wiosną rządzą przede wszystkim różne odcienie zieleni, w tym zwłaszcza militarna khaka, a także zieleń neonowa i nasycona wersja ciemna, nawiązująca do wyglądu świeżego pieprzu. Można z powodzeniem nosić sukienki, spodnie i dodatki utrzymane w tych barwach. Dużą popularnością cieszą się również stylizacje oparte na odcieniach wyrazistej i słonecznej żółci, które zdecydowanie ożywią wiosenny look każdej modnej pani. Ten kolor służy przede wszystkim kobietom posiadającym oliwkową cerę i rude lub ciemnobrązowe włosy. Świetnym wyborem będzie zestaw złożony z koszuli utrzymanej w tej barwie i granatowych spodni, uzupełniony żółtą torebką.

Wiosną nie można się też obyć bez elementów garderoby i akcesoriów w różnych odcieniach królewskiego błękitu. Na co dzień warto postawić choćby na koszulę albo cienką, lnianą lub jedwabną marynarkę w kobaltowym odcieniu. Z kolei na wieczorne okazje zaleca się niebieską sukienkę typu Blue Princess. Do tego rodzaju stylizacji idealnie nadają się granatowe torebki i srebrna biżuteria. Wiosną rządzi również zarówno wyrazisty, jak i delikatny róż. Najlepiej łączyć go z bardziej stonowanymi kolorami, takimi jak beże czy brązy. Dzięki temu elementy stroju utrzymane w tej barwie nie przyćmią całości stylizacji.

Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 − jeden =