Taśmy świetlne LED – na co zwrócić uwagę przy ich wyborze i gdzie możemy je zamontować?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Taśmy świetlne LED to świetny sposób na dodanie koloru i stylu do każdego pomieszczenia. Można je wykorzystać do podświetlenia biurka lub półki z książkami, albo wykorzystać jako część dekoracyjnego wyświetlacza. Paski świetlne LED można przycinać na wymiar i są dostępne w różnych kolorach.

Gdzie można wykorzystać taśmy LED?

Taśmy LED można wykorzystać w wielu różnych miejscach: Są one wykorzystywane do oświetlenia akcentującego wewnątrz i na zewnątrz domów, firm i biur. W różnych pomieszczeniach mogą być zamontowane w listwach elewacyjnych, dzięki którym oświetlenie wygląda naturalnie i nie oślepia. Pod wymienionym adresem https://www.styrostyl.pl/ możemy dopasować listwy z oświetleniem LED do naszych wymiarów sufitu w domu.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze taśm LED?

Opcje kolorystyczne

Paski świetlne LED występują w szerokiej gamie kolorów, w tym białym, niebieskim, zielonym i czerwonym. Niektóre marki oferują więcej niż jedną opcję kolorystyczną na pasek. Jeśli chcesz zmienić kolor swoich świateł, najlepiej wybrać produkt z wieloma opcjami, aby nie trzeba było kupować wielu zestawów świateł, jeśli później chcesz mieć różne kolory.

Jasność

Jasność taśmy LED jest mierzona w lumenach. Im więcej tym lepiej – wyższa liczba lumenów oznacza, że więcej światła będzie świecić z każdej żarówki, co czyni ją ogólnie jaśniejszą.

Długość

Większość taśm LED jest dostarczana w 2-stopowych segmentach, które można łączyć ze sobą w celu utworzenia dłuższych odcinków. Jednak niektóre firmy sprzedają dłuższe rolki jednoczęściowych pasków LED, które nie będą potrzebowały żadnych dodatkowych łączników lub konieczność zastosowania dodatkowego okablowania. Im dłuższa taśma LED, tym więcej światła z niej uzyskasz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Najpopularniejsze zastosowania farb proszkowych
Najpopularniejsze zastosowania farb proszkowych
Farby proszkowe to produkty wysoko cenione w wielu branżach. Są przeznaczone do nakładania na wybraną powierzchnię metalową (oczyszczoną uprzednio z […]
Jak uzupełnić brakujące zęby?
Jak uzupełnić brakujące zęby?
Zdrowe zęby to to podstawa, aby czuć się dobrze i zdrowo. To dzięki nim możliwe jest spożywanie posiłków i to […]
Jakie produkty poprawiają trawienie?
Jakie produkty poprawiają trawienie?
Problemy z układem trawiennym dotykają coraz większą liczbę osób. Wynika to głównie ze stresu, jakiemu dzisiaj wszyscy jesteśmy poddawani w […]
Ostatnie wpisy
Polecamy