Bluzka a rodzaj figury

Każda kobieta ma inną budowę ciała, co za tym idzie – nie zawsze wygląda we wszystkim znakomicie. Z tego powodu należy dobierać ubrania do swojej figury. To, co aktualnie jest modne, może na nas po prostu źle wyglądać. Najczęściej zakładaną przez kobiety częścią garderoby są bluzki. Je także należy dobierać do swojej sylwetki, uwypuklając zalety i ukrywając wady. 

Eksponowanie ramion

Zawsze, zanim dokona się zakupu ubrania, trzeba sobie postawić pytanie – jakie są moje zalety? Jeśli ktoś posiada piękne ramiona, to należy się skupić na tym, żeby je ładnie wyeksponować. Aktualnie modne są właśnie takie bluzki. Zgrabne odkryte ramiona bluzką można na wiele różnych sposobów! Najpopularniejszym krojem jest tzw. hiszpanka, znana też jako „carmen”. Jest to krój kobiecy, seksowny, ale elegancki i subtelny. Ten rodzaj bluzek najczęściej polecany jest dla figury typu gruszka, jednak klepsydra też może go nosić bez obaw. Dodatkowo hiszpanka optycznie powiększa piersi i wydłuża szyję. Najlepiej pasują do niej związane włosy, ponieważ nie zasłaniają ramion, na których wyeksponowaniu w tym przypadku zależy nam najbardziej.

Tego rodzaju bluzki można znaleźć w butiku odzieżowym online. Hiszpanka to bluzka, którą bez obaw można zakupić przez internet. Rozmiar zawsze będzie zgodny z naszym rzeczywistym, ponieważ jest to bluzka luźna, więc nawet jeśli byłaby lekko za duża – nie jest to wcale widoczne. W dodatku w internecie łatwiej jest znaleźć taką, której wzór i wygląd najbardziej przypada nam do gustu.

Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

14 − dwanaście =