Dźwig samochodowy HDS – co warto o nim wiedzieć?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Żurawie samochodowe HDS są najbardziej popularnym i powszechnym typem żurawia na świecie. Są one szeroko stosowane w budownictwie, żegludze, górnictwie itp.

Żuraw HDS jest rodzajem żurawia samochodowego. Ma dwie główne funkcje: Aby podnieść towary z jednego miejsca na drugie i transportować towary z jednego miejsca na drugie. Ponadto żurawie samochodowe HDS mogą być używane do transportu materiałów budowlanych, maszyn i urządzeń, a także do przenoszenia materiałów i towarów w miejscach produkcji przemysłowej.

Jakie są główne cechy?

– Nadwozie pojazdu nie jest zamocowane na podwoziu, więc może swobodnie poruszać się we wszystkich kierunkach;

– Podwozie może poruszać się po zwykłych drogach lub autostradach;

– Mechanizm podnoszenia wykorzystuje moc hydrauliczną;

– Aby zapewnić bezpieczeństwo podczas pracy, kabina operatora znajduje się nad nadwoziem pojazdu, co ułatwia operatorom widzenie wokół nich.

Jakie są dostępne wersje?

Model standardowy: Model standardowy to typ jednobelkowy. Charakteryzuje się prostą konstrukcją ze stałym wysięgnikiem, co zapewnia mu większą stabilność i sprawia, że jest łatwiejszy w obsłudze niż jego dwubelkowy odpowiednik. Model standardowy jest również tańszy od swoich dwubelkowych odpowiedników, ze względu na prostszą konstrukcję.

Typ dwubelkowy: Ten typ ma dwie belki lub wysięgniki przymocowane do wysięgnika zamiast jednej. Taka konstrukcja pozwala operatorom na podnoszenie cięższych ładunków przy zachowaniu stabilności podczas pracy.

Jeśli chcesz skorzystać z takiego sprzętu, to HDS Szczecin jest miastem, w którym to bez problemu zrealizujesz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Co sprawdzić, gdy silnik w aucie nie działa?
Co sprawdzić, gdy silnik w aucie nie działa?
Brak możliwości uruchomienia silnika w aucie osobowym wiąże się z dużym stresem. Trudno wówczas o racjonalne działanie, ale mimo wszystko […]
Co poddaje się hartowaniu powierzchniowemu?
Co poddaje się hartowaniu powierzchniowemu?
Hartowanie stali to zabieg mający na celu wzmocnienie i uodpornienie danego materiału na uszkodzenia. W tym procesie stal staje się […]
Wystrój sali weselnej – jak nadać jej odpowiedni klimat?
Wystrój sali weselnej – jak nadać jej odpowiedni klimat?
Ślub i wesele to niewątpliwie jeden z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka. Nic więc w tym dziwnego, że Para […]
Ostatnie wpisy
Polecamy