Jak tanio kupić sprzęt elektroniczny ?

Czy można kupić tanio nieużywany sprzęt elektroniczny, z gwarancją? Tak, jeśli zakupy robimy w outletach elektronicznych, w których znajdują się sprzęty powystawowe. Na jaką zniżkę możemy liczyć? Najbardziej popularna jest zniżka 15% na sprzęt, który stał na wystawie, ale nie ma żadnych uszkodzeń. Klienci mogli brać go do rąk, otwierać pokrywę, czy spoglądać w obiektyw aparatu.

Oczywiście są też sytuacje, w których sprzęt powystawowy zawiera mikrouszkodzenia, np. rysy, które nie są widoczne na pierwszy rzut oka, ale po bliższym przyjrzeniu się. Taki sprzęt elektroniczny, w zależności od gorszego efektu wizualnego, może być przeceniony nawet o 50%. Jeszcze większe zniżki dostaniemy na sprzęt elektroniczny, który zawiera widoczne odpryśnięcia, na przykład na rogu lub pęknięcie pokrywy, do którego doszło podczas transportu. Mimo że cały mechanizm jest sprawny i nieużywany, możemy nabyć sprzęt elektroniczny o wiele taniej, w ostatnim przypadku nawet o 70%.

W outletach jest nie tylko sprzęt elektroniczny z polskich sklepów, ale również powystawowy sprzęt z Wielkiej Brytanii. Jeśli efekt wizualny nie jest dla nas tak ważny, a obecny sprzęt niespodziewanie się popsuł, warto wiedzieć o istnieniu outletów ze sprzętem elektrycznym, nieużywanym, na który w dodatku przysługuje dwuletnia gwarancja. Porysowany lub powystawowy sprzęt elektroniczny kupimy tylko w outletach, ponieważ w zwykłym sklepie sprzęt z wystawy, na którym widoczne są rysy, proponowany jest w regularnej cenie. Outlet RTV i AGD internetowy to także wygoda dostawy.

Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *