Jak ubierać się modnie i w zgodzie ze sobą?

Styl, który wybierasz, to nie tylko sposób ubierania się. To sposób na wyrażenie siebie i pokazanie światu, kim jesteś. Odnalezienie własnego stylu nie dzieje się z dnia na dzień, ani nawet w ciągu miesiąca czy dwóch. Potrzeba czasu i eksperymentów, aby dowiedzieć się, co sprawia, że czujesz się sobą. I to jest OK!

Oto kilka wskazówek, jak znaleźć swój osobisty styl:

  • Zwróć uwagę na to, co dobrze na Tobie wygląda. Podczas zakupów przymierzaj rzeczy, które wpadły Ci w oko w sklepach i sprawdź, jak wyglądają w lustrze. Jeśli dana rzecz wygląda świetnie, przymierz ją ponownie w domu, zakładając różne części garderoby – może nawet akcesoria – aby uzyskać kompletny wygląd. Być może odkryjesz coś nieoczekiwanego w swoim wyglądzie!
  • Zwróć uwagę na to, co sprawia, że czujesz się dobrze we własnej skórze. Przymierzając ubrania, zadaj sobie pytanie, czy sprawiają one, że czujesz się jak niesamowita wersja siebie, czy nie tak bardzo? Czy pasuje do Twojej osobowości, czy też koliduje z tym, kim jesteś? Jeśli koliduje, odłóż ją z powrotem, ponieważ bez względu na to, ile razy twoja mama mówi „Potrzebujesz tej koszuli”, jeśli nie sprawia, że czujesz się sobą, to nie ma sensu w tym chodzić. Wejdź na stronę: https://nataliapenar.com/zakupy-online/, aby zamówić online ubrania topowych marek.
  • Przeglądaj magazyny, programy telewizyjne i filmy w poszukiwaniu inspiracji, jak ubrania mogą być wykorzystane jako sposób wyrażenia siebie. Obserwuj style innych ludzi i zobacz, czy są jakieś podobieństwa lub różnice między nimi a Twoimi własnymi preferencjami. Zwróć uwagę na wybory odzieżowe celebrytów lub fikcyjnych postaci, które najbardziej do Ciebie przemawiają.
Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *