Jak ukryć krągłości?

Zapewne duża część kobiet może się pochwalić mniejszymi bądź większymi krągłościami. Jest to kwestia sporna – jedne panie je akceptują, inne zawsze starają się je demaskować. Widząc na ulicy kogoś z na pozór idealną figurą, nigdy nie można być pewnym czy aktualny wygląd tej osoby to dobre geny, siłownia trzy razy w tygodniu, czy po prostu dobrze dobrana garderoba. Mało która kobieta, widząc piękną, obcisłą sukienkę nie pomyśli od razu o majtkach modelujących do kompletu, które pomogą jej wyglądać perfekcyjnie. Nie ma się czego wstydzić, bo nikt nie jest idealny, a jeśli można sobie pomóc, to właściwie czemu nie?

Co nosić, żeby zawsze wyglądać perfekcyjnie?

Świetnie sprawdzają się do tego sukienki z niepozornymi marszczeniami w pasie, które wyglądają bardzo kobieco, a jednocześnie zakrywają wszelkie niedoskonałości w okolicach brzucha lub po prostu efekty wizyty w restauracji na duży obiad z deserem. Oprócz sukienek z marszczeniami warto postawić na luźne kroje, które nie są bardzo obcisłe. Warto też rozejrzeć się za spodniami z wysokim stanem, które nie podkreślają mankamentów tak jak te z niższym stanem. 

Wszelkie luźniejsze tuniki i bluzki również są mile widziane, a najkorzystniejsze są te w stylu „oversize”. Bardzo dobry efekt w tuszowaniu mankamentów sylwetki daje również body bielizna, która założona np. pod sukienkę świetnie skoryguje i wyszczupli figurę, a tym samym może być eleganckim elementem na wieczór. Zatem, jeśli mamy krągłości, które czasami potrzebujemy ukryć sprawdzoną receptą będzie dobrze dobrana garderoba – zarówno sukienki, spodnie jak i sama bielizna potrafią zdziałać cuda!

Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

siedemnaście + 10 =