Jakie korzyści przemawiają za kupnem ekspresu do domu?

Dobra kawa z ekspresu nie tylko w kawiarni? Jak najbardziej. Na rynku dostępne są ekspresy ciśnieniowe wielu firm. Takie modele jak od marki Jura do najtańszych nie należą, jednak są warte swojej ceny. Firma ta produkuje automatyczne ekspresy marki Premium, o wysokim standardzie, opracowane w Szwajcarii. Są bardzo proste w obsłudze, precyzyjnie wykonane, objęte dwuletnią gwarancją. Z pewnością posłużą wiele lat. Choćby dlatego warto pomyśleć nad ekspresami marki Jura, bo są gwarancją naprawdę wysokiej jakości.

Jaką kawę można przyrządzić, posługując się profesjonalnym ekspresem ciśnieniowym?

– espresso,

– espresso doppio,

– macchiato,

– cappuccino,

– caffe latte,

– kawę mocha,

– ristretto,

– kawę mrożoną.

Zwolennicy kawy docenią z pewnością, że nie wychodząc z domu, można mieć taki wybór! Ekspresy takie jak marki Jura mają bardzo ciekawy design. Chromowane dodatki, podświetlenia, proste, harmonijne linie. Są bardzo eleganckie, stanowią prawdziwą ozdobę nowocześnie urządzonej kuchni. Wszystkie posiadają zintegrowany system spieniający mleko oraz system regulacji temperatury mleka i pianki. Są wyposażone w stalowy młynek.

Jakaż to przyjemność, uraczyć się filiżanką małej czarnej w zimowy poranek. Kawa z ekspresu smakuje rewelacyjnie, mleko ma idealną konsystencję. Latem można zaspokoić pragnienie pyszną mrożoną kawą cold brew z ekspresu, wyjątkowo smaczną i orzeźwiającą.

 

Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *