Jakie korzyści przynosi druk cyfrowy?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Druk cyfrowy to proces, który wykorzystuje drukarkę wielkoformatową do drukowania na dużych rolkach papieru, zamiast na pojedynczych arkuszach. Jest on również znany jako cyfrowy druk na tkaninach, ponieważ metoda ta jest często stosowana do drukowania na tkaninach.

Druk cyfrowy jest bardziej przystępny cenowo niż tradycyjne metody druku, ponieważ zużywa mniej atramentu i papieru. Oznacza to, że produkt końcowy jest lżejszy i tańszy w wysyłce. Znajdziesz go na stronie https://www.totem.com.pl/druk-cyfrowy.

Zalety druku cyfrowego

Niski koszt jednostkowy. Drukarki cyfrowe do tekstyliów mogą wydrukować całą rolkę za jednym razem, więc płacisz tylko za to, co wykorzystasz. Jest to szczególnie przydatne, jeśli Twoja firma potrzebuje dużo jednego rodzaju produktu lub jeśli musisz często zmieniać projekt.

Wysoka jakość obrazów i tekstu. Korzystając z cyfrowego druku na tkaninach można uzyskać wysokiej jakości obraz lub tekst, ponieważ jest on przeznaczony do pracy ze zdjęciami i innymi obrazami, które mają wiele kolorów i szczegółów. Możesz również wybierać spośród wielu różnych kolorów i rodzajów papieru (w tym papieru z recyklingu).

Niski poziom odpadów w porównaniu z tradycyjnymi metodami druku, takimi jak litografia lub sitodruk. Przy tradycyjnych metodach niektóre sztuki są marnowane, gdy błędy są popełniane podczas produkcji; przy cyfrowym druku na tkaninach nie ma odpadów, ponieważ wszystko jest drukowane jednocześnie na jednej dużej rolce papieru.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Co zrobić, żeby przyciągnąć nowych kontrahentów do firmy?
Co zrobić, żeby przyciągnąć nowych kontrahentów do firmy?
Działania promocyjne mają na celu przyciągnięcie nowych klientów do danej firmy. Kompleksowe usługi marketingowe ponadto sprawiają, że firma zyskuje na […]
W czym powinien spać niemowlak?
W czym powinien spać niemowlak?
Gdy na świat przychodzi nasza długo wyczekiwana mała istotka, staramy się, aby zapewnić jej wszystko, co najlepsze. Pomimo wielu poradników […]
Jak dbać o oczy latem?
Jak dbać o oczy latem?
Doskonały wzrok bardzo przydaje się w życiu. Dzięki niemu możemy funkcjonować bez zbędnych ograniczeń, realizować rozmaite plany i stawiać czoła […]
Ostatnie wpisy
Polecamy