Na ślub koleżanki – kilka praktycznych i gustownych pomysłów na prezent

Ślub to wyjątkowa okazja celebracji miłości i związku dwojga ludzi. Oprócz oficjalnej ceremonii odbywa się również przyjęcie weselne, na którym do białego rana trwa świętowanie. W zależności od stopnia relacji między parą młodą a zaproszonymi gośćmi, poza kwiatami lub winem wypada podarować wyjątkowy prezent. Na początek warto ustalić wysokość budżetu. Jeżeli osoba wchodząca w związek małżeński to koleżanka z pracy, koszt prezentu powinien oscylować w granicach 300 złotych.

Wszystko zależy także od formatu zaproszenia. Osoby, które otrzymały zaproszenie na ślub i wesele, winny przyłożyć szczególną wagę do ostatecznego wyboru. Opłaci się również pomyśleć o adekwatnej oprawie, jaką jest pudełko na prezent ślubny. Tak zapakowany upominek będzie się świetnie eksponował na tle innych podarków. Poniżej lista sugestii w temacie prezentów ślubnych.

Elegancki wybór – najlepsze propozycje na podarunek

Prezent dla koleżanki powinien być wyszukany, lecz mało osobisty. Jeżeli znane są zainteresowania, łatwo będzie dobrać coś trafnego. Bez takiej wiedzy pozostaje zakupić sprawdzone klasyki, które przydadzą się na nowej drodze życia. Użyteczny podarunek to komplet pościeli z wysokogatunkowej tkaniny w neutralnych kolorach, kolekcja garnków ze stali nierdzewnej lub porcelana.

Nowożeńców ucieszy również zestaw kieliszków lub artykuł gospodarstwa domowego w typie ekspresu do kawy czy wyciskarki do soków. Bardzo dobrym pomysłem będzie też voucher na kolację, degustację ulubionych trunków lub pamiątkową sesję fotograficzną. Dla miłośników sztuki polecane są obrazy, repliki lub fotografie wielkoformatowe.

Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 + dwanaście =