Płytki czy panele – co wybrać

Proces wyposażenia wnętrz we własnej nieruchomości to bardzo trudne zadanie. Wymaga kreatywności, logistyki i cierpliwości. Każdy z nas pragnie bowiem, aby efektem była estetyczna i funkcjonalna przestrzeń, w której będziemy dobrze się czuli i do której z przyjemnością będziemy wracać. Warto potraktować urządzanie lokum jako inwestycję i sięgnąć po materiały wysokiej klasy, które będą służyć nam przez długi czas. Ma to ogromne znaczenie zwłaszcza w przypadku podłóg, które regularnie poddawane są intensywnej eksploatacji.

Wytrzymałość i nienaganny wygląd

Różnorodność produktów, które oferuje nam rynek, może przyprawić nas o pewną dezorientację. Dobrym pomysłem będzie więc przeanalizowanie kilku opcji zanim wyruszymy na zakupy. Podstawową kwestią jest rozstrzygnięcie, czy w konkretnym pomieszczeniu decydujemy się na panele, czy płytki. Które z nich wybrać? W przedpokoju, łazience i kuchni o wiele lepiej sprawdzą się płytki. Posiadają one znacznie wyższą odporność na ścieranie, wodę i plamy powstające z błota. W tych konkretnych miejscach zachowają więc doskonały wygląd znacznie dłużej i będą odporne na powstawanie uszkodzeń.

Nie przepadasz za standardowymi płytkami? Nic nie szkodzi! Sięgnij po te modele, które swym kształtem i estetyką do złudzenia przypominają drewniane panele. Znajdziesz je między innymi na stronie https://domus-sklep.pl/7-plytki-podlogowe. Te prawdziwe z kolei śmiało wykorzystuj do pokrycia podłóg w salonie, sypialni i pokoju dziecinnym. Doskonale będą komponowały się z meblami i stworzą wrażenie przytulnego wnętrza.

Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

10 + 18 =