Agencja (SXO) wyciąga pomocną dłoń – skorzystaj i umów darmowy audyt SXO

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Search Experience Optimization (SXO) pomaga firmom poprawić skuteczność SEO i content marketingu. Dzięki temu audytowi dowiesz się, czego brakuje w strategii SEO Twojej firmy.

Czy powinieneś poddać się audytowi SXO?

Darmowy audyt SXO pokaże Ci słowa kluczowe, które pozycjonują Twoją firmę, a także podpowie, jak ją ulepszyć. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o audycie, odwiedź naszą stronę internetową po bezpłatną wersję próbną lub zapoznaj się z poniższymi case studies.

Na dzisiejszym konkurencyjnym rynku firmy muszą mieć pewność, że są na szczycie swojej strategii SEO. Ważne jest, aby mieć dedykowany zespół, który może pracować nad tą strategią i upewnić się, że działa ona optymalnie. Tu właśnie wkracza (SXO) – innowacyjne rozwiązanie, które pomaga firmom w ich strategii SEO. Integracja SEO i UX to przyszłość cyfrowego marketingu, Ty możesz wkroczyć w nią już teraz, tylko zarezerwuj darmowy audyt SXO.

Zanim przejdziesz przez darmowy audyt SXO, ważne jest, aby wiedzieć, na czym on polega. Audyt (SXO) to przegląd jakości działania witryny – jej obecna pozycja, konwersja, stan techniczny itd. W tym jednak przypadku (SXO) gwarantuje również analizę UX, czyli doświadczeń użytkownika, który dociera na Twoją witrynę. 

Jakie dokładnie są korzyści z poddania się audytowi (SXO)? Obejmują one: 

  • Identyfikowanie luk i zaniedbań technicznych i podejmowanie odpowiednich działań w celu ich usunięcia 
  • Poprawa doświadczenia użytkownika poprzez zwiększenie bezpieczeństwa i prywatności oprogramowania 
  • Zapewnienie, że Twoja firma przestrzega przepisów o ochronie danych, a to dopiero początek.

Jak przeprowadzić audyt SXO?

Przeprowadzenie audytu SXO to proces podobny do audytu SEO, który ma kluczowe znaczenie dla każdej strony internetowej. Może pomóc w zrozumieniu aktualnego stanu witryny i zidentyfikowaniu obszarów wymagających poprawy.

Pierwszym krokiem w przeprowadzeniu audytu (SXO) jest stworzenie listy kontrolnej rzeczy, których należy szukać. Ta lista kontrolna powinna zawierać następujące elementy:

– Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek: obejmuje czynniki on-site i off-site.

– Optymalizacja mediów społecznościowych: obejmuje obecność w mediach społecznościowych, zaangażowanie w mediach społecznościowych i zasięg w mediach społecznościowych. 

– Architektura witryny: obejmuje to indeksowanie, nawigację, jakość treści, szybkość ładowania itp.

– Projekt strony internetowej: obejmuje to użyteczność, doświadczenie użytkownika (UX), przyjazność dla urządzeń mobilnych / responsywność itp.

– Śledzenie analityczne: obejmuje dane analityczne witryny (takie jak źródła ruchu), wyszukiwarkę

Te działania zostaną wykonane, jeżeli zdecydujesz się na darmowy audyt SXO

Jak wybrać narzędzie do audytu dla małych i średnich firm, odpowiadające Twoim potrzebom?

Chcesz przeprowadzić audyt samodzielnie? Wiele firm ma trudności ze znalezieniem odpowiednich narzędzi do audytu oprogramowania. Ważne jest, aby wiedzieć, czego chcesz i czego potrzebujesz, zanim wybierzesz narzędzie do audytu oprogramowania. Jeśli chodzi o wybór idealnego narzędzia do audytu oprogramowania, należy wziąć pod uwagę cztery czynniki:

– Twój budżet

– Wielkość Twojej firmy

– Ryzyko potencjalnej szkody w wyniku naruszenia lub wycieku danych

– Jakie masz doświadczenie z narzędziami do audytu oprogramowania?

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Olej arganowy – czy można zastąpić nim balsam do ciała?
Olej arganowy – czy można zastąpić nim balsam do ciała?
Olej arganowy zdobył w ostatnich latach niezwykłą popularność. Wszystko dzięki jego unikalnym właściwościom. Warto wiedzieć, że ten w pełni naturalny […]
Zalety przygotowywania spersonalizowanych upominków dla swoich bliskich
Zalety przygotowywania spersonalizowanych upominków dla swoich bliskich
Niezależnie, czy mowa o świętach Bożego Narodzenia, urodzinach czy rocznicy ślubu, chyba nikt nie przepada za gotowymi, nieszczególnie przemyślanymi podarunkami, […]
Ekologiczne worki na śmieci – co warto wiedzieć
Ekologiczne worki na śmieci – co warto wiedzieć
Segregacja odpadów jest już dziś obowiązkowa w wielu krajach. Każda osoba, której zależy na dobru środowiska, powinna stosować się do […]
Ostatnie wpisy
Polecamy