Jak uatrakcyjnić wesele?

Wesele to dla wielu z nas najważniejszy dzień w życiu, dlatego chcemy, by wyglądał on zjawiskowo. Możemy zdecydować się na całkowicie tradycyjne wesele, gdzie każdy element będzie przedstawiał się identycznie, jak to miało miejsce na weselu naszych rodziców. Toast kieliszkiem szampana, a następnie wyrzucenie ich za siebie. Pierwszy taniec, poczęstunek, taniec z panią i panem młodym.

Wszystkie te rzeczy już znamy i się do nich przyzwyczailiśmy, więc nie warto ich zmieniać, czy z nich rezygnować. Obowiązkowym elementem każdego wesela są też oczepiny, zazwyczaj organizowane około północy. Wybór atrakcji na tę okoliczność często pozostawiamy w gestii naszego konferansjera licząc, że dobrane przez niego zabawy będą stanowiły nie lada atrakcję dla nas i dla naszych gości.

Można inaczej

Wesele możemy jednak uatrakcyjnić za pomocą nietypowych metod, które nie przyszłyby do głowy nikomu z naszych znajomych. Jeśli zależy nam na innowacyjności, powinniśmy pomyśleć, czy nie warto na naszym weselu zastosować wynajem fotobudki. Byłoby to zarówno dużą atrakcją dla naszych gości, a dla nas świetną pamiątką z wesela. Każdy zaproszony miałby możliwość zrobienia sobie zdjęcia w fotobudce – mogłyby być one zarówno poważne i oficjalne, jak i całkiem luźne.

Fotobudka może być obecna na naszym weselu w czasie jego trwania, tak, by każdy z gości miał możliwość zrobienia sobie zdjęcia w chwili, gdy najdzie go na to ochota. Jeżeli przypadł nam do gustu ten sposób urozmaicenia wesela, powinniśmy poszukać firmy oferującej fotobudkę na wesele w Warszawie.

Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 × 3 =