Popularne usługi firm eventowych

W dzisiejszych czasach nie tylko dzieci, ale również dorośli szukają rozrywki w świecie wirtualnym. Wiele serwisów oferuje różnego rodzaju gry. Ponadto dostępnych jest tak wiele platform – smartphone, tablet, komputer, konsole (playstation) i wiele innych, gdzie można oddać się zapomnieniu w wymyślonym przez twórców świecie. Dobrą alternatywę, która pozwoli na aktywniejsze spędzanie czasu a dodatkowo pozwoli poznać okolicę lub dowiedzieć się nowych rzeczy, stanowi propozycję jako ma agencja eventowa Poznań czy Warszawa.

Rodzaje gier przestrzennych w mieście

Bogactwo tematyczne oferowane jest w kategorii gry miejskie i fabularne. Polegają one na przeniesieniu znanych z gier komputerowych historii do rzeczywistego świata lub stworzeniu zupełnie nowej historii. Jest to rozrywka bardzo angażująca zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych. Dla każdej grupy wiekowej przygotowane są innego rodzaju propozycje pełne zagadek i niespodziewanych zwrotów akcji.

Bardzo popularną formą są tak zwane questy, czyli gry przestrzenne w różnych postaciach. Jest to rodzaj rozrywki, który przypomina popularne niegdyś podchody (do dziś praktykowane wśród miłośników scoutingu czy harcerstwa). Zabawa polega na podążaniu za wskazówkami podanymi przez organizatora, aby dotrzeć do wyznaczonego celu.

Inną propozycją cieszącą się coraz większą popularnością jaką proponuje agencja eventowa jest pokój zagadek (escape room). To moda, która przyszła do nas z zachodu. Polega na tym, że grupa osób (około 5) zostaje zamknięta w pokoju na określony czas (od 45 minut do godziny). Zadanie polega na tym, by wyjść rozwiązując szereg zagadek.

Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

20 − 17 =