Co może zwiększyć nasze szanse na szybkie sprzedanie mieszkania?

Sprzedając nieruchomość liczymy, że cały proces przebiegnie szybko, a zainteresowanego klienta znajdziemy w niedługim czasie. Często jednak zdarzają się trudności, o których nie myśleliśmy na początku tego procesu. Co zrobić, aby zwiększyć szanse na sprzedaż naszej nieruchomości?

Cena to nie wszystko

Oczywiście, cena to jeden z najważniejszych czynników, które przyciągają klientów. Jednak wiele osób wybiera według własnych kryteriów kilka najlepszych nieruchomości na podstawie zdjęć. To one najlepiej oddają stan mieszkania czy też domu i można powiedzieć, że są poniekąd wizytówką danej oferty. Warto więc zadbać o to, żeby zdjęcia były dobrej jakości, a fotografowane miejsce schludne i posprzątane.

Jeśli mamy taką możliwość, warto skorzystać z aparatu, który robi zdjęcia lepszej jakości niż telefon, a także obiektywu szerokokątnego, który uchwyci całe pomieszczenie. Do oferty dobrze jest również zamieścić plan nieruchomości – potencjalni klienci chcą wiedzieć, jaki jest rozkład mieszkania i jakie ewentualnie mogą zrobić w nim poprawki. Jeśli chcesz, dodaj do swojej oferty wirtualny spacer. To rozwiązanie zdobyło swoją popularność niedawno, a oferty nieruchomości posiadające właśnie tego rodzaju spacer są chętnie oglądane.

A może dron?

Zdjęcia z drona przykuwają uwagę. Jeśli okolica, w której znajduje się Twoja nieruchomość zasługuje na uwagę – wykorzystaj to. Możesz w tym celu skorzystać z usług firm, które w swojej ofercie posiadają zdjęcia czy filmy robione z perspektywy lotu ptaka. Jedną z nich znajdziesz na stronie https://www.dronexvision.pl/uslugi-dronem/zdjecia-z-drona-fotografia-z-powietrza-lotu-ptaka.

Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *