Iluminacja na tarasie

W sezonie jesiennym coraz chętniej sięgamy po różnego rodzaju lampki. Jest to czas kiedy często jeszcze korzystamy w ciepłe jesienne wieczory z naszych tarasów, jednak problemem staje się fakt, że coraz szybciej robi się ciemno. A zatem do tarasowego niezbędnika jesiennego koniecznie musimy oprócz koca, kieliszka dobrego wina i książki dorzucić lampy na taras.

Jakie lampy na taras wybrać?

Znanym wszystkim rozwiązaniem są lampy dogruntowe, którymi możemy oświetlić nie tylko taras, ale też alejki w ogrodzie, wjazdy. Dają one jednak znacznie mniej światła niż lampy nazywane kulami ogrodowymi, mające wysokość nawet do 40 cm i świecące znacznie jaśniej. Idealnie nadają się do miękkiej i twardej powierzchni. Jeżeli natomiast zależy nam na zamontowaniu oświetlenia bezpośrednio do ściany budynku w sklepach możemy znaleźć różnego rodzaju kinkiety tarasowe, które bez problemu możemy dobrać stylem, kształtem i kolorem do stylu naszego budynku, żeby oprócz światła stanowiły również stylowy element wykończenia wnętrz.

Taras udekorowany oświetleniem

Jeżeli mowa o elementach dekoracyjnych, to warto również wspomnieć, że na tarasie idealnie w tym celu spisują się różnego rodzaju lampiony i światełka, dzięki którym możemy nadać niepowtarzalnego stylu naszemu tarasowi. W sklepie z lampami we Wrocławiu możemy spotkać się niezwykle szerokim asortymentem, dzięki któremu chociażby poprzez lampiony nasz taras będzie jeszcze bardziej przytulny, wprost idealny na długie wieczory.

Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *