Jak prawidłowo nosić pończochy?

Pończochy podkreślają atuty kobiecej sylwetki. Stanowią niezbędny element garderoby. Kiedy je zakładamy, chcemy czuć się nie tylko pięknie, ale również bardzo wyjątkowo. Jeśli zastanawiamy się jak nosić pończochy, żeby uniknąć zsuwania się i czuć się w nich komfortowo, przeczytaj poniższe wskazówki. 

Sposoby noszenia pończoch 

Jeden z rodzajów są pończochy samonośne. Sięgają one do uda. Zakłada się je naciągając na nogi aż do silikonowego paska, dzięki któremu trzymają się one ciała i nie zsuwają podczas ruszania się. Jednak szczególnym zainteresowaniem cieszą się pończochy z pasem, które są zwykle bardziej ozdobne i są często wybierane na szczególne okazje. Pas ma formę szerokiego pasma materiału, który może być wykonany przykładowo z koronki. W takim przypadku musimy zakupić nie tylko pończochy, ale również pas, który będzie je przytrzymywał. Należy go założyć na biodra oraz naciągnąć pończochy na nogi. Następnie chwytamy za przyczepione do pasa żabki i łapiemy nimi górną ich część. Gotowe! Możemy cieszyć się świetnym wyglądem. 

Błędy przy noszeniu pończoch

Jakie są najczęstsze błędy, które uniemożliwiają wygodne noszenie pończoch? Najczęstszym błędem jest kupowanie złych jakościowo pasów, które źle trzymają albo szybko się prują. Dobre takie pasy kupimy na przykład tutaj: https://www.atrakcyjna.pl/pol_m_Bielizna-damska_Pas-Do-Ponczoch-943.html. Jeśli używamy pończoch samonośnych pamiętajmy, żeby dobrze naciągnąć je tak, aby się nie zawijały. Jeśli pasek silikonowy będzie źle ułożony, mogą się zsuwać.

Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *