Jaki król mogą mieć męskie kąpielówki?

Mężczyzna wybierający się na basen lub nad jezioro nie może zapomnieć o odpowiednim stroju w postaci m.in. kąpielówek, czepka oraz okularów pływackich. Największe znaczenie ma oczywiście ten pierwszy element garderoby, ponieważ skutecznie zakrywa strefy intymne i pozwala w pełni komfortowo czuć się wśród innych ludzi. Kąpielówki męskie występują w wielu rodzajach, różniących się między sobą przede wszystkim pod względem kroju. Warto więc zastanowić się, które z nich będą dla nas najbardziej wygodne.

Postaw na maksymalny komfort 

W sklepach znajdziemy wiele typów kąpielówek męskich, które należy dobierać zwłaszcza pod kątem własnej sylwetki oraz indywidualnych preferencji. Niektórzy panowie wolą bowiem modele luźne oraz dłuższe, inni zaś wybierają te znacznie bardziej dopasowane do ciała. Dużą popularnością cieszą się szorty, które odznaczają się luźną konstrukcją. Przeważnie przyjmują postać krótkich spodenek sięgających maksymalnie do połowy ud i znakomicie sprawdzają się w trakcie aktywności ruchowej, np. podczas gry w siatkówkę plażową.

Kolejnym rodzajem kąpielówek są bermudy – nieco dłuższe od szortów i wyróżniające się dosyć szerokimi nogawkami oraz kieszeniami. Dzięki takiemu krojowi świetnie maskują niedoskonałości figury. Nie można też zapomnieć o kąpielówkach męskich bokserkach, które ściśle przylegają do ciała. Zazwyczaj są wykonane z elastycznych materiałów, co sprawia, że przydają się zwłaszcza w trakcie pływania.

Na uwagę zasługują jeszcze slipy, będące najmniejszym z omawianych produktów i zdecydowanie najbardziej dopasowanym do ciała (pamiętajmy jednak, aby nie były zbyt ciasne, bo mogą obcierać skórę). Podobnie jak w przypadku bokserek, wspaniale sprawdzają się w basenie lub każdym innym akwenie wodnym.

Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

siedem − 3 =