Kiedy wynająć prywatny odrzutowiec?

Podróżowanie prywatnym odrzutowcem staje się coraz popularniejsze. Korzystają z tej opcji zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Głównie dlatego, że jest to bardzo wygodna i elastyczna możliwość. Co więcej, cena takiej usługi nie jest wcale wygórowana. Kiedy szczególnie warto skorzystać z takiej oferty?

Podróże biznesowe

Biznesmeni chętnie decydują się na prywatny odrzutowiec wynajem daje im dużą elastyczność. Nie są bowiem uzależnieni od rozkładów lotów i nie muszą martwić się ewentualnymi opóźnieniami na lotnisku. Trasy są planowane indywidualnie i zwykle nie ma problemu, aby na bieżąco wprowadzać zmiany w harmonogramie, a nawet w samej trasie. Co więcej, podczas takiego lotu można się całkowicie skupić na pracy lub odpoczynku i nikt obcy nie będzie w tym przeszkadzał.

Wypady VIP

Dla tych, którzy cenią sobie spokój i prywatność, świetną opcją będzie wynajem odrzutowca z konfiguracją VIP. Obsługa na najwyższym poziomie, wykwintny catering, salon i duża łazienka oraz loty międzykontynentalne to tylko kilka przykładowych zalet. Taką opcję warto wykorzystać, chociażby planując prywatne wakacje.

Czarter dla większej grupy osób

Jest to ciekawe rozwiązanie na wyjazd firmowy lub wakacje dla większej ekipy przyjaciół. Możliwość zaplanowania godzin wylotów daje gwarancję, że dwa dni urlopu nie zostaną stracone na trudne do zaakceptowania godziny transferów. To, że na lotnisko wystarczy dotrzeć zaledwie 30 minut wcześniej to także duża oszczędność czasu.

Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *