Les Orres we Francji – kto znajdzie tam stoki dla siebie?

Les Orres we Francji – kto znajdzie tam stoki dla siebie?

Nadchodzi sezon zimowych wyjazdów oraz urlopów, dlatego warto już teraz przemyśleć gdzie konkretnie się udać na odpoczynek zimą. Wszyscy ci, którzy uwielbiają narty oraz snowboard nie mogą w swoich poszukiwaniach pominąć francuskiej miejscowości Les Orres, która idealnie nadaje się na zimowe szaleństwo na nartach. Co oferuje to miasto w Francji? Dla kogo tego typu wyjazd?

Rewelacyjne widoki oraz ciekawe trasy

Narty na Les Orres to przede wszystkim jedna z najdłuższych czerwonych tras w południowych Alpach. Liczy ona aż sześć kilometrów i będzie nadawała się dla wszystkich zaawansowanych narciarzy, którzy chcą szlifować swoje umiejętności i poczuć dawkę adrenaliny. Oprócz tego, w Les Orres nikt nie będzie się nudził, ponieważ okolica obfituje w wiele zimowych atrakcji. W grudniu odbywa się tam gwiazdkowy kulig, natomiast w lutym festiwal komiksu. Dla wielbicieli nart Francja jest świetnym miejscem, ponieważ w Les Orres można spędzić wspaniałe wakacje na nartach za stosunkowo niską cenę. Oprócz tego miejsce to jest położone w malowniczej okolicy, gdzie mnogość hoteli i pensjonatów oferuje idealny wypoczynek i piękne, zimowe widoki.

Dużym plusem Les Orres we Francji jest wszechstronność. Nie tylko narciarze znajdą coś dla siebie, ale także amatorzy innych sportów czy atrakcji. Dojazd jest bardzo prosty, a trasy dla narciarz i snowboardzistów odznaczają się dużą różnorodnością oraz poziomem trudności. Zatem planując zimowy wyjazd na narty warto wybrać Les Orres.

Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 + 7 =