Masaż bańką chińską – na czym polega?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jak działa?

Masaż bańką chińską to nie tylko świetny sposób na relaks po ciężkim dniu, ale także dobry sposób na poprawę zdrowia. Bańki wykonane są z naturalnych ziół i olejków eterycznych, które pomagają pozbyć się stresu. Ten rodzaj terapii jest również stosowany w leczeniu różnych dolegliwości, takich jak bóle mięśni, bóle stawów, obolałe mięśnie i tak dalej.

Popularny

Masaż bańką chińską jest dość popularny wśród ludzi w Chinach i innych krajach azjatyckich już od wielu lat. Uważa się, że masaż ten ma właściwości lecznicze, które pomagają złagodzić stres, poprawić krążenie krwi i wzmocnić układ odpornościowy.

Bańki są tworzone za pomocą specjalnej maszyny, która miesza wodę z powietrzem, zanim zostanie ona wdmuchnięta do wanny. W ten sposób powstaje wiele drobnych pęcherzyków, które mogą być wykorzystane do masażu ciała.

Na czym polega?

Zabieg polega na leżeniu na łóżku, stole lub macie, podczas gdy masażystka delikatnie masuje Cię tymi bańkami. Masaż zaczyna się od stóp i działa w górę do głowy, dając równą uwagę do każdej części ciała po drodze.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, to masaż bańką chińską Warszawa, jest miastem, w którym znajdziesz wielu doskonałych specjalistów w tej dziedzinie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Fotele jako świetny sposób na uzupełnienie aranżacji salonu
Fotele jako świetny sposób na uzupełnienie aranżacji salonu
Jeśli mamy salon, który już się nam znudził, nie podoba się nam, lub po prostu jest urządzony w niemodnej kolorystyce […]
Jak działają zasobniki cwu do pomp ciepła?
Jak działają zasobniki cwu do pomp ciepła?
Pompy ciepła są rodzajem pomp naturalnych, czyli wykorzystujących środowisko do poboru ciepła. Inaczej określane są jako pompy typu powietrze-woda. Urządzenie […]
Utrzymywanie optymalnej temperatury w pomieszczeniach
Utrzymywanie optymalnej temperatury w pomieszczeniach
Zapewne nieraz spotkaliśmy się z sytuacją, gdy w domu mieliśmy zbyt wysoką lub też zbyt niską temperaturę. Powoduje to nie […]
Ostatnie wpisy
Polecamy