Moskitiery – czy mogą być na wymiar?

W upalne dni częściej zostawiamy otwarte okna, zarówno w nocy, jak i w ciągu dnia. Jest to doskonały sposób na dostanie się niechcianych lokatorów w postaci różnych owadów. Ich obecność może być czasem niebezpieczna. Warto wówczas skorzystać z rozwiązania, jakim są moskitiery. W poniższym artykule podpowiadamy, w jaki sposób dopasować ich rozmiar do naszych okien.

Moskitiery idealnie dopasowane

Latający nieproszeni goście mogą być bardzo irytujący. Muszki owocówki osadzające się na owocach, natrętne komary i muchy, które przeszkadzają w spaniu – to tylko niektóre z nich. Warto zainwestować w moskitiery w oknach, które uniemożliwiają im dostanie się do wnętrza naszego domu. W wielu sklepach znajdziemy ich szeroki wybór, jednak powstają one z myślą o najczęściej występujących rozmiarach ram okiennych. Kiedy posiadamy niestandardowych wymiar okna, znalezienie odpowiedniej moskitiery może być nie lada wyzwaniem.

Z pomocą przychodzą firmy, których główną domeną są moskitiery na wymiar Warszawa. Istnieje możliwość stworzenia spersonalizowanej siatki, która będzie idealnie dopasowana do naszego okna. To rozwiązanie da nam pewność, że żaden latający nieproszony gość już nigdy więcej nie zakłóci naszego spokoju. Skorzystanie z tej usługi jest łatwe – wystarczy dokładnie zmierzyć wysokość i szerokość okna z uwzględnieniem jego ramy, a także bez niej. Potrzebne może być podanie dodatkowych informacji, m.in. grubość uszczelki. Po podaniu wszystkich niezbędnych informacji należy wybrać rodzaj siatki i czekać na realizację swojego zamówienia. 

Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *