Czy warto zrobić sesję narzeczeńską?

W ciągu ostatnich kilku lat w ofercie fotografów ślubnych pojawiło się wiele zupełnie nowych usług. Jedną z nich jest tzw. sesja narzeczeńska, organizowana kilka miesięcy, a nawet rok przed samym ślubem. Charakteryzuje się ona tym, że para zakochanych w sobie osób pozuje w codziennych strojach i w ulubionym otoczeniu – np. w lesie, na łące, w kawiarni czy w miejscu pierwszej randki. Oto przykład studia fotograficznego wykonującego w pełni profesjonalne sesje tego rodzaju: https://studiostyl.net/fotografia/sesje/narzeczenskie .

Doskonały sposób na pokazanie prawdziwego oblicza związku  

Sesja narzeczeńska jest dobrym pomysłem przede wszystkim dlatego, że wykonane w jej trakcie zdjęcia będą wspaniałą pamiątką jeszcze wiele lat po ślubie – zarówno dla pary młodej, jak i ich dzieci. Kolejną korzyścią wynikającą z organizacji takiego wydarzenia jest możliwość oswojenia się z aparatem i lepszego zapoznania ze stylem pracy fotografa. Dzięki nabraniu pewności siebie i pozbyciu się stresu właściwa sesja ślubna przebiegnie w znacznie luźniejszej atmosferze. Oprócz tego takie spotkanie jest zazwyczaj niezwykle wartościowym czasem spędzonym w interesującym miejscu, co skutkuje jeszcze większym zacieśnieniem relacji. Nierzadko zdarza się, że wchodzi ona na nowy, bardziej zaawansowany poziom. Oto pozostałe zalety sesji narzeczeńskiej:

  • zdjęcia mogą być prezentem dla rodziców, a także stać się elementem wystroju sali albo zaproszeń ślubnych
  • z fotografii można stworzyć interaktywny pokaz i wyświetlać go na ścianie podczas przyjęcia weselnego
  • jest to dobry sposób na pokazanie się z innej, niej formalnej strony 

 Jeśli za jakiś czas planujemy się pobrać ze swoją połówką i interesują nas sesje ślubne kielce są miastem, w którym bez problemu znajdziemy studio fotograficzne oferujące taką usługę.

Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

trzy + 20 =