Dlaczego folia samochodowa to niezbędny element pojazdu

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Folie samochodowe to świetny sposób na utrzymanie dobrego wyglądu i ochrony pojazdów. Przy tak wielu różnych dostępnych rodzajach, wybór odpowiedniej dla Twojego samochodu może być trudny. Istnieje wiele różnych rodzajów oklein samochodowych na sprzedaż – niektóre utrzymują pojazd w chłodzie, a inne zatrzymują ciepło. Typ, którego potrzebujesz, będzie zależał od tego, gdzie mieszkasz, jaka jest pogoda w tym rejonie i jak często jeździsz.

Folia chłodzi

Dla osób mieszkających w ciepłym klimacie przez cały rok, odblaskowa folia termiczna zmniejsza ilość ciepła, które dostaje się przez szyby samochodu poprzez odbijanie od nich promieni słonecznych – utrzymując pasażerów w chłodniejszym klimacie latem (lub cieplejszym zimą). Jest to szczególnie pomocne latem, kiedy przyciemniane szyby zatrzymują ciepło.

Folia grzeje

Folie termoizolacyjne pomagają zachować ciepło w samochodzie w zimie poprzez pochłanianie części promieni słonecznych i odbijanie ich z powrotem do wnętrza pojazdu. Osoby mieszkające w zimnym klimacie, które chcą zmniejszyć swoje rachunki za paliwo, mogą skorzystać z tego typu folii.

Folia przyciemnia szyby

Folia do przyciemniania szyb to cienka, przezroczysta folia, którą nakłada się na wewnętrzną stronę szyb samochodowych. Jest ona wykonana z PVC i oferuje szereg korzyści, w tym prywatność, ochronę przed promieniami UV i odbijanie ciepła. Przyciemniane szyby są często stosowane w pojazdach użytkowych, takich jak taksówki lub samochody policyjne i mogą zapobiec podglądaniu samochodu przez osoby postronne, gdy jest on zaparkowany.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak czyścić ogród z basenem?
Jak czyścić ogród z basenem?
Piękny dom na wsi lub przedmieściach z gustownym ogrodem to coś, o czym marzy większość z nas już od najmłodszych […]
Typy nagród – od czego zależy wybór każdej z nich?
Typy nagród – od czego zależy wybór każdej z nich?
Wybór nagrody zależy od charakteru wydarzenia, budżetu i okazji. Istnieje wiele różnych rodzajów nagród, które można wybrać na każdy rodzaj […]
Z czyjej pomocy skorzystać przy przeprowadzce?
Z czyjej pomocy skorzystać przy przeprowadzce?
Przeprowadzka wymaga bardzo dobrej organizacji. Cały proces należy dokładnie przygotować, analizując poszczególne jego etapy. Dzieląc różne zadania na kolejne dni […]
Ostatnie wpisy
Polecamy