Jak przygotować niesamowity kostium na Halloween?

Nie tak dawno w mediach było głośno na temat projektu obywatelskiego, który zakładał zakazanie obchodzenia złowrogiego anglosaskiego święta w naszym kraju. Czy w Polsce ludzie nie mają większych problemów ? Na szczęście ten irracjonalny pomysł przepadł zanim został na dobre procedowany przez parlamentarzystów. Dlatego w tym roku tylko obostrzenia związane z pandemią mogą zepsuć zabawę w przebieranie się za postaci z bajek i filmów.

Za kogo się przebrać?

Odpowiedź na to z pozoru proste pytanie nie jest do końca tak oczywista jak mogłoby się wydawać, ponieważ mnogość asortymentu dostępnego na rynku może przyprawić o ból głowy.  Ci uczestnicy zabaw, którzy mają słabsze nerwy mogą wcielić się  w mniej drastyczne role kominiarza, anioła, króla, lekarza,  czy ulubionego zwierzaka. Dla bardziej wymagających imprezowiczów w sklepach stacjonarnych i internetowych można kupić stroje na Halloween, które mogą przerażać nie mniej niż horrory. Wszystko zależy od wyobraźni i grubości portfela.

Zabawa nie musi być droga

Jeżeli zakup nowego stroju nie wchodzi w grę, to można takowy wypożyczyć lub wylicytować na portalu aukcyjnym. Dobrze jest dokonać zakupu przed listopadem, żeby zaoszczędzić pieniądze i nie przepłacać. Warto śledzić całoroczne oferty sklepów i zaopatrzyć się w wymarzony kostium zawczasu. Nie trzeba kupować całego stroju, ponieważ w każdym domu znajdzie się coś co w połączeniu z nowymi dodatkami będzie tworzyć przerażający wizerunek. Wystarczy stare prześcieradło, które tanim kosztem można „upiększyć” sztuczną krwią.

Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

12 − 10 =