Listwy – nie tylko na podłogę

Gustownie wykończone pomieszczenia od razu przyciągają uwagę. W sklepach z wyposażeniem wnętrz można znaleźć wiele oryginalnych materiałów, dzięki którym aranżacje stają się jedyne w swoim rodzaju. Szeroki wybór tkanin, komponentów meblowych i technik wykończeniowych pozwala na kreowanie komfortowych i ładnych wnętrz. Jednym ze sposobów na uatrakcyjnienie aranżacji jest zastosowanie sztukaterii.

Modna sztukateria w domu

W wielu domach wykorzystywane są praktyczne listwy przypodłogowe. Takie wykończenia nie tylko bardzo ładnie się prezentują, ale też są funkcjonalne. Dużą zaletą takiego rozwiązania jest ukrycie nierówności powierzchni oraz maskowanie kabli. Taka sztukateria oferowana jest w różnych wymiarach i stylach, co umożliwia jej dopasowanie do upodobań właścicieli oraz charakteru wyposażenia.

W efektownych pomieszczeniach stosowane są również atrakcyjne listwy przysufitowe, takie jak: https://www.styrostyl.pl/listwy-styropianowe-i-przysufitowe-56. Największą popularnością cieszą się modele w białym kolorze, z gładką powierzchnią – pasują do każdej aranżacji. Dla osób poszukujących bardziej oryginalnych akcentów polecane są listwy dekoracyjne. Wykończenia z ozdobnymi tłoczeniami, a nawet wzorami florystycznymi od razu przyciągają uwagę. Taka elegancka sztukateria rewelacyjnie prezentuje się w salonie oraz sypialni. W sprzedaży polecane są również listwy przeznaczone na ścianę oraz stylowe rozety – w taki sposób można dopełnić projekt aranżacyjny. Do wykorzystania sztukaterii zachęca szeroki wybór wzorów i kolorów.

 

Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *