Retro w nowoczesnej sypialni – jak to połączyć?

Gustownie urządzone wnętrza uprzyjemniają zarówno czas poświęcony na pracę, jak i na wypoczynek. Szeroki asortyment mebli oraz artykułów dekoracyjnych pozwala na kreowanie niebanalnych aranżacji. Każdy element wyposażenia można dopasować do indywidualnych oczekiwań użytkowników. W ostatnich latach do łask powróciły trendy wnętrzarskie nawiązujące do klimatu vintage.

Sypialnia w niepowtarzalnym stylu

W atrakcyjnej sypialni powinny znaleźć się takie projekty meblowe, które zagwarantują wysoki komfort oraz znakomity wygląd. Bardzo ciekawym trendem jest łączenie różnych stylów i kolorów – takie inspiracje można też wykorzystać w przestrzeni do wypoczynku. Niezwykle efektownie będzie wyglądało zestawienie nowoczesności z akcentami charakterystycznymi dla minionych lat. Można wybrać funkcjonalne łóżko tapicerowane, które będzie posiadało elegancki zagłówek z ozdobnym pikowaniem. Do tkaniny obiciowej warto dopasować wystrój okna oraz inne tekstylia.

Obowiązkowym wyposażeniem klimatycznej przestrzeni sypialnianej będą szafki nocne retro. Takie meble są bardzo praktyczne, a jednocześnie znakomicie prezentują się umiejscowione tuż przy łóżku. W oryginalnych aranżacjach, gdzie nowatorski design występuje w duecie z vintage doskonałym pomysłem będzie również stylowa toaletka. Takie projekty uwzględniają miejsce na zagospodarowanie damskich przyborów kosmetycznych oraz wygodne lustro. Modne toaletki oferowane są w różnych wielkościach i wariantach kolorystycznych. W nastrojowej sypialni nie można też zapomnieć o efektownym oświetleniu. 

Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 × 3 =