Modna biżuteria w sezonie 2019

2019 to rok, w którym nie należy się bać nietypowej i rzucającej się w oczy biżuterii. Przełam rutynę i odłóż na półkę klasyczne małe wkręty, wisiorek-serduszko, czy pierścionek z okrągłym diamentem. Odważ się na zmiany i wyraź siebie za pomocą stylowej biżuterii.

Dziwne kolczyki

Kolczyki powinny mieć przede wszystkim ciekawe kształty, inspirowane np. naturą lub dziełami sztuki. Królowymi wśród kolczyków zaczynają jednak być nausznice – im bardziej nietypowe, tym lepiej. Na wybiegach znanych projektantów brylują te powyginane i wysadzane sztucznymi kamieniami.

Subtelna ozdoba ręki

Wciąż modne pozostają delikatne bransoletki, jednak wcale nie muszą one oznaczać nudy. Wśród nich warto zwrócić uwagę na te spersonalizowane; z imieniem, czy symbolem znaku zodiaku, ale w oryginalnej formie czy mocnym kolorze. Bardzo popularna stała się ostatnio także bransoletka z grupą krwi. Jest nie tylko piękna i pomysłowa, ale może się okazać także użyteczna w kryzysowej sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia.

Wyraziste pierścionki

W opozycji do modnych w ostatnim czasie subtelnych bransoletek pozostają będące równie “na czasie” wyraziste i bardzo charakterystyczne pierścionki. Okrągłe, jednokolorowe oczko to oczywiście klasyka, która zawsze się sprawdza, jednak chcąc być szczególnie na czasie w kwestii biżuterii, postaw na nieco ciekawszy model. W ów trend doskonale wpisują się pierścionki firmy Swarovski, dostępne na https://www.shineline.pl/pierscionki-swarovski.  Proponowane przez nich kształty, motywy, połączenia kolorów i nietypowe kruszce z pewnością ściągną na siebie uwagę.

Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cztery × cztery =