Najmodniejsze stylizacje na co dzień – co musi znaleźć się w szafie każdej kobiety?

Pewne niezmienne kanony mody, od lat mówią nam, co musi znaleźć się w szafie każdej z nas. Eleganckie garsonki i komplety do pracy, wieczorowe sukienki na uroczyste rauty czy dżinsy, bez których dzisiaj mało kto potrafi się obejść. Buty na koturnie, obcasy i szpilki, nadające sportowego sznytu trampki i adidasy do biegania. Często jednak pomija się komplety dresowe, zarówno takie, w których można chodzić po domu, jak i te, które doskonale sprawdzą się na zewnątrz.

Dres to już nie tylko odzież domowa

Zmieniająca się moda sprawiła, że dres nie jest już tylko ubraniem, w którym możemy pochodzić w wolnym dniu po własnym mieszkaniu. Choć nadal nie należy do odzieży szczególnie eleganckiej, to z powodzeniem możemy udać się w nim do sklepu czy na spacer. Wygoda jest przecież najważniejsza, a my wcale nie musimy codziennie się stroić, by wyglądać ładnie.

Ostatnie sezony przyniosły wzrost zainteresowania sportowymi, miękkimi dresami, które są znacznie wygodniejsze, niż klasycznie noszone przez nas ubrania. Chociaż jeden komplet powinien się znaleźć w szafie każdej kobiety. Niektóre panie chcąc zaspokoić swoje estetyczne i kolorystyczne potrzeby, patrzą na dresy damskie hurt natomiast to idealna opcja, by kupić interesujące modele w przystępniejszej, okazyjnej cenie.

Chociaż do biura dresów nie wypada ubierać, to już pracując w formule home office można sobie na nie pozwolić. Nasze ciało z pewnością nam za to podziękuje, wolniej się męcząc w wygodnym ubraniu. Dresy to nie tylko krzykliwy ortalion, ale także stuprocentowa bawełna w stonowanych, przyjemnych dla oka barwach.

Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *