Jak urządzić wesele w stylu boho?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Śluby boho są niezwykle romantyczne. Duża ilość dekoracji i kwiatów… w tym stylu możecie być tak kreatywni jak tylko chcecie! Z pewnością ten wystrój sprawi, że Wasz dzień będzie wyjątkowy.

Wiele dziewczyn marzy o ślubie w stylu boho. Jest to bardzo modny styl i można go wykorzystać w wielu różnych typach ślubów. Jeśli jednak planujecie ślub w stylu boho, warto już od początku trzymać się pewnych zasad.

Miejsce ślubu

Dobre miejsce jest kluczem do każdego ślubu, ale jeśli chodzi o śluby w stylu boho, to naprawdę najważniejsze jest, aby znaleźć odpowiednie miejsce. Musicie znaleźć miejsce, które będzie pasowało do stylu i dekoracje. Wybierzcie takie sale weselne szczecin, które mają rustykalne cechy, takie jak odkryte cegły lub drewniane belki. Możecie również zaaranżować przestrzeń na zewnątrz, taką jak ogród lub pole. Warto wówczas rozważyć wynajęcie namiotu, aby być przygotowanym na każdą pogodę.

Dekoracje

Wesela boho często charakteryzują się dużą ilością kwiatów i zieleni. Zadbajcie, by te elementy dominowały w dekoracjach Twojej sali weselnej. Użyjcie ich w wazonach wokół sali lub rozsypcie je na stołach, aby dodać trochę koloru. Możecie również użyć świec w całym lokalu, aby stworzyć niepowtarzalną atmosferę. Warto także porozwieszać światełka.

Dodatkowo stwórzcie ręcznie robione dodatki, które zapowiadają wydarzenia w ciągu dnia, takie jak tabliczki z nazwiskami gości lub instrukcje, gdzie powinni usiąść podczas ceremonii.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Rzeczy, o których należy pamiętać podczas wesela
Rzeczy, o których należy pamiętać podczas wesela
Wesele i poprzedzający je ślub to wyjątkowy czas w życiu pary młodej, wypełniony nawet kilkuletnimi lub bardzo intensywnymi kilkumiesięcznymi przygotowaniami. […]
Jak przygotować niesamowity kostium na Halloween?
Jak przygotować niesamowity kostium na Halloween?
Nie tak dawno w mediach było głośno na temat projektu obywatelskiego, który zakładał zakazanie obchodzenia złowrogiego anglosaskiego święta w naszym […]
Jak działają suplementy?
Jak działają suplementy?
Suplementy diety to produkty, których zadaniem jest uzupełnienie naszej codziennej diety w składniki odżywcze, których nie zawsze dostarczamy organizmowi w […]
Ostatnie wpisy
Polecamy