Przewodnik po wysokiej jakości matach filtracyjnych

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Co to są maty filtracyjne?

Maty filtracyjne wykonane są ze specjalnych materiałów, które pomagają filtrować powietrze. Zbierają alergeny i cząsteczki, aby nie zanieczyszczały powietrza.

Mata filtrująca jest zwykle używane w luksusowych domach i budynkach z najwyższej półki. Występuje w różnych stylach, takich jak maty kwadratowe, prostokątne i okrągłe. Kwadratowa mata ma około 12 cali długości i 12 cali szerokości, co pomaga pokryć dużą powierzchnię.

Maty filtracyjne do filtrów wentylacyjnych mają zazwyczaj wysoką wydajność: skuteczność 99% dla cząstek pyłu większych niż 0,3 mikrona i skuteczność 98% dla cząstek mniejszych niż 0,3 mikrona.

Dlaczego maty filtracyjne są idealnym rozwiązaniem dla nowszych domów

Dom jest jednym z najważniejszych miejsc w życiu każdego człowieka. Obecnie istnieje wiele marek, które oferują wysokiej jakości maty filtracyjne wentylacyjne. Filtry te mają długą żywotność, a ich jakość nie ma sobie równych.

3 główne typy wysokiej klasy mat filtrujących i który z nich jest odpowiedni dla Twojego domu

3 główne typy mat filtracyjnych wysokiej klasy to filtry elektrostatyczne, filtry HEPA i filtry węglowe. Filtry elektrostatyczne są najtańsze, ale nie są tak dobre jak filtry HEPA i węglowe w filtrowaniu alergenów i bakterii. Filtr HEPA to najlepsza mata filtracyjna do wychwytywania wszystkich zanieczyszczeń i będzie działać przez dłuższy czas przy regularnej wymianie. Filtr węglowy doskonale nadaje się do wychwytywania lotnych związków organicznych (LZO), które przyczyniają się do powstawania nieprzyjemnych zapachów i gazów formaldehydowych, które przyczyniają się do podrażnienia oczu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Akcesoria do wanny, które warto posiadać
Akcesoria do wanny, które warto posiadać
Sporo osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że istnieje wiele akcesoriów do wanny, które mogą sprawić, że będzie ona […]
Torebka – dlaczego warto postawić na wysokogatunkowe materiały?
Torebka – dlaczego warto postawić na wysokogatunkowe materiały?
Torebki można dziś kupić w każdym sklepie, ale nie oznacza to, że każda osoba będzie z nich zadowolona. Przy wyborze […]
Jak stworzyć przyjemny klimat w sypialni?
Jak stworzyć przyjemny klimat w sypialni?
Świeca wg definicji Słownika języka polskiego PWN jest kawałkiem parafiny, stearyny lub wosku z zatopionym w środku knotem, który używany […]
Ostatnie wpisy
Polecamy