Prowadzenie firmy spedycyjnej – jak zadbać o sprawność swojej floty pojazdów?

Własna firma transportowa, to nie tylko czysty zysk, który generuje się niemalże sam. W końcu towary trzeba dostarczać wszędzie i każdego dnia, dlatego wiele osób zdecydowało się zainwestować w spedycję. Wiąże się z tym jednak także ogromna odpowiedzialność nie tylko za powierzone nam mienie, często warte ogromnych sum pieniędzy. To także dbałość o zdrowie i życie pracujących dla nas kierowców oraz o maszyny, którymi się poruszają na drogach Polski, Europy i świata. Zadbana i nowoczesna flota pojazdów to prawdziwy klucz do sukcesu i dlatego nie można przejść obok tego tematu obojętnie. Pozorne oszczędności szybko wyjdą i zamienią się w straty, które może być nam ciężko odrobić.

Sprawne ciągniki to niższe koszty

I choć wydawać by się mogło, że inwestowanie we flotę podnosi koszty pracy przedsiębiorstwa, to na dłuższą metę jest bardzo opłacalne. Firma, która nie ma przestojów i zawsze dowozi towar na czas i sprawnie, szybko zyska na rynku odpowiednią renomę i będzie mogła poszczycić się naprawdę wysokimi przychodami. Dlatego doskonałym rozwiązaniem są kontrakty serwisowe, które pozwolą na utrzymanie naszych maszyn w odpowiednim stanie w każdym miejscu i o każdej porze.

Proponowane przez znane motoryzacyjne marki kontrakty serwisowe, to dopasowane do potrzeb i możliwości przedsiębiorców pakiety, które mogą zawierać zarówno najbardziej podstawowe usługi, jak i całkiem rozbudowaną ich gamę. Wszystkie jednak łączy to, że w razie awarii zawierają holowanie do najbliższego punktu serwisowego oraz przeglądy i podstawowe naprawy.

Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *