Sposoby na ukrycie nieestetycznych ścian w mieszkaniu i nadanie im nowego charakteru

Współczesne grafiki ścienne, projektowane przez doświadczonych i kreatywnych twórców, to nowoczesna, a jednocześnie stylowa dekoracja pomieszczenia. Plakaty na ścianę to świetny sposób, by przykryć nieestetyczne plamy, pęknięcia, czy ubytki po gwoździach. Za ich pomocą szybko i niskim kosztem ożywisz wnętrza. Wieszane solo, lub w grupach z powodzeniem zastąpią inne ozdoby.

Grafiki do pokoju dziecięcego

Jeśli Twoje dziecko w napływie kreatywnej inwencji twórczej zamalowało ściany swojego pokoju woskowymi kredkami, czy czymś równie trudnym do zmycia, a Ty nie masz czasu i ochoty na remont, warto zakryć te malunki właśnie plakatami. Możesz wybierać wśród kolorowych ilustracji z bohaterami książek i animowanych bajek albo edukacyjnymi wzorami literek, cyfr i najróżniejszych kształtów geometrycznych. Starsze dzieci i nastolatki także chętnie wybiorą coś dla siebie wśród wielu dostępnych wzorów.

Plakat do salonu i sypialni

W tych pomieszczeniach dobrze sprawdzą się grafiki z motywami roślinnymi, których zieleń sprzyjać będzie relaksowi i odpoczynkowi po ciężkim dniu pracy i innych obowiązków. Wybierać jednak możesz też wśród modnych, skandynawskich wzorów, czy plakatów w stylu boho lub glamour. To one nadadzą przytulnego klimatu pomieszczeniom i sprawią, że obdrapane, nieestetyczne dotąd ściany zyskają charakter i styl. Niewątpliwą zaletą tych ozdób jest też to, że często możesz je wymieniać, tworząc wokół siebie coraz to nowsze aranżacje. Doskonale sprawdzą się też na prezent dla znajomych urządzających swoje domy, czy studentów chcących przyozdobić wynajmowane mieszkania.

 

Podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 × jeden =